Руководства, Инструкции, Бланки

Декосепт Инструкция По Применению img-1

Декосепт Инструкция По Применению

Категория: Инструкции

Описание

ДЕКОСЕПТ ПЛЮС - описание и инструкция по применению дезинфицирующего средства

ДЕКОСЕПТ ПЛЮС

Назначение: для гигиенической обработки рук медицинского персонала и обработки рук хирургов.

Состав: представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной жидкости голубого цвета со слабым запахом спирта. Содержит 1 – пропанол 12,9%, 2 – пропанол 44,7% и бензалконий хлорид 0,2% в качестве действующих веществ, а также функциональные добавки.

Микробиология: средство «Декосепт ПЛЮС » обладает антимикробной активностью в отношении грамположительных и грамотрицательных бактерий, в том числе возбудителей внутрибольничных инфекций, микобактерий туберкулёза, грибов рода Кандида, а также вирусов гепатита В и ВИЧ.

Токсичность: по параметрам острой токсичности средство «Декосепт ПЛЮС» при введении в желудок и нанесении на кожу согласно ГОСТ 12.1.007-76 относится к 4 классу малоопасных соединений. Местно – раздражающие, кожно – резорбтивные и сенсибилизирующие свойства в рекомендованных режимах применения не выявлены. ПДК в воздухе рабочей зоны 1 – и 2 – пропанолов составляет 10 мг/м 3.

Форма выпуска: полиэтиленовые флаконы ёмкостью 125 мл, 500 мл, 1000 мл и 5 л.

Срок годности: 3 года со дня изготовления в плотно закрытой упаковке изготовителя.

Примечание: используется только для наружного применения. Не наносить на раны и слизистые оболочки.

Другие статьи

Декосепт плюс (0, 5л), Braun Chemie AG купить по уникальной цене

Декосепт плюс (0,5л), Braun Chemie AG

Декосепт плюс обладает антимикробной активностью в отношении грамположительных и грамотрицательных бактерий, в том числе возбудителей внутрибольничных инфекций, микобактерий туберкулеза, грибов рода Кандида, а также вирусов гепатита В и ВИЧ.

Применение:
Гигиеническая обработка рук: на кисти рук наносят 3 мл средства и втирают его в кожу до полного высыхания, но не менее 30 секунд. Для профилактики туберкулеза и вирусных инфекций обработку рук проводят дважды, используя каждый раз не менее 3 мл средства, общее время обработки – 60 сек. Обработка рук хирургов: перед применением средства кисти рук и предплечий в течение 2 минут предварительно тщательно моют теплой проточной водой с туалетным мылом, после чего наносят средство (не менее двух порций по 5 мл) и втирают его в течение 5 минут в кожу кистей рук и предплечий, поддерживая кожу рук во влажном состоянии в течение всего времени обработки. Хирургические перчатки надевают на сухие руки.

Состав:
содержит 1-пропанол 21,9%, 2-пропанол 44,7% и бензалконий хлорид 0,2% в качестве действующих веществ, а также функциональные добавки.

Упаковка:
флакон 0,5 л

Декосепт Дезинфицирующие средства infodez

"+alt+" "+ " "+ " " ); wnd.document.close(); >

Декосепт плюс

Описание: кожный антисептик.

Производство кожного антисептика "Декосепт плюс": «Борер Хеми»(Швейцария).

Назначение: кожный антисептик "Декосепт плюс" предназначен для гигиенической обработки рук медицинского персонала и обработки рук хирургов в ЛПУ.

Состав кожного антисептика "Декосепт плюс": действующие вещества: 1-пропанол — 21,9%, 2-пропанол — 44,7%, бензалкониум хлорид — 0,2%, смягчающие кожу рук компоненты, отдушка, краситель.

Консистенция, свойства кожного антисептика "Декосепт плюс": прозрачная жидкость синего цвета со спиртовым запахом.

Фасовка кожного антисептика "Декосепт плюс": полиэтиленовые емкости вместимостью 0.5л, 5л.

Микробиология кожного антисептика "Декосепт плюс": активно в отношении грамположительных и грамотрицательных бактерий (включая возбудителей внутрибольничных инфекций и туберкулеза), патогенных грибов рода Кандида и вирусов парентеральных гепатитов и ВИЧ.

Токсичность: кожный антисептик "Декосепт плюс" относится к 4 классу малоопасных соединений (ГОСТ-12.1.007-76). Не обладает местно-раздражающим, кожно-резорбтивным и сенсибилизирующим действием. Оказывает умеренно выраженное раздражающее действие на слизистые оболочки глаз.

Применение кожного антисептика "Декосепт плюс":
Гигиеническая обработка рук: Не менее 3 мл средства наносят на кисти рук и втирают в кожу рук и межпальцевые пространства до полного высыхания — не менее 30 сек. Для профилактики туберкулеза и вирусных инфекций обработку рук проводят дважды, используя каждый раз не менее 3 мл. средства, общее время обработки — 60 секунд.
Обработка рук хирургов: На сухие предварительно подготовленные руки наносят средство по 5 мл (не менее двух раз) и втирают его в кожу рук и предплечий, а также в межпальцевые промежутки, поддерживая их во влажном состоянии в течение 5 мин.

Срок годности кожного антисептика "Декосепт плюс": 5 лет.

Условия хранения кожного антисептика "Декосепт плюс": обычные.

У нас низкая цена на Декосепт +. Купить Декосепт + можно позвонив по телефону +7(495)411-99-51, отправив письмо по электронной почте post@infodez.ru или заполнив форму обратной связи на сайте. Купить другие дезинфицирующие средства оптом и в розницу можно при помощи корзины на нашем сайте.

Декосепт Плюс 1л, кожный антисептик Borer Chemie

Назначение средства для дезинфекции:
Предназначен для гигиенической обработки рук медицинского персонала и обработки рук хирургов в ЛПУ.

Состав:
1-пропанол — 21,9%, 2-пропанол — 44,7%, бензалкониум хлорид — 0,2%, смягчающие кожу рук компоненты, отдушка, краситель.

Физико-химические показатели:
прозрачная жидкость синего цвета со спиртовым запахом.

Методы применения и указания по применению:
• гигиеническая обработка рук:
Не менее 3 мл средства наносят на кисти рук и втирают в кожу рук и межпальцевые пространства до полного высыхания — не менее 30 сек.

Для профилактики туберкулеза и вирусных инфекций обработку рук проводят дважды, используя каждый раз не менее 3 мл средства, общее время обработки — 60 секунд
• обработка рук хирургов:
На сухие предварительно подготовленные руки наносят средство по 5 мл (не менее двух раз) и втирают его в кожу рук и предплечий, а также в межпальцевые промежутки, поддерживая их во влажном состоянии в течение 5 мин.

Срок годности:
5 лет.

Декосепт Плюс 1л, - кожный антисептик Borer Chemie

Дата передачи в службу
доставки: 24/12/2016

  • Бесплатная Доставка от 3000 р.
    • Кол-во:
    • * Доставка по Москве на следующий день!

    • Доставки в регионы зависит от Выбранной транспортной компании, стоимость доставки оплачивается отдельно.
    Категория: Дезинфекция

    Результат поиска аналогичного товара

    Дезсредства для инструментов >> Дезинфицирующие средства для стоматологии и медицинских учреждений

    Инструкция к препарату ДЕКОСЕПТ-Раствор для наружного применения по 125 мл или по 500 мл во флаконах № 1; по 5 л в канистрах № 1 - Справочник лекарств

    для медичного застосування препарату

    основні фізико- хімічні властивості: прозорий розчин блакитного кольору з легким запахом парфумів, густина – 0,87 г/см3, коефіцієнт заломлення – приблизно 1,38, рН - нейтральна;

    склад: 100 г розчину містять 45 г ізопропанолу; 22 г н-пропанолу, 0,1 г бензалконію хлориду;

    допоміжні речовини: вода; лецитин; ланолін; емульгатор; віддушки.

    Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

    Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТС Д 08 АХ 10**.

    Препарат має фунгіцидну, віруліцидну, туберкулоцидну та пролонговану бактерицидну дію, у тому числі відносно видів бактерій та їх штамів, резистентних до антибіотиків.

    Препарат має віруліцидну дію – інактивує віруси ВІЛ, гепатиту В, гепатиту С (сурогатний вірус – BVDV (воловий вірус вірусної діареї)), герпесу тип 1 (герпес лабіаліс) і герпесу тип 2 (герпес геніталіс), рота віруси, паповавіруси, вакциніявіруси, аденовіруси, віруси грипу А, SARS – асоційовані з корона вірусами (SARS-CoV).

    Препарат має такі властивості:

    - знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 секунд на 99 %;

    - ефективний також і відносно резидентної мікрофлори шкіри;

    - швидкодіючий засіб, що зберігає свою дію протягом 1 год на незахищеній шкірі рук та протягом 3 год під медичними рукавичками;

    - забезпечує антиперспірантну дію, зменшує кількість вологи під рукавичкою, що перешкоджає виділенню резидентної флори з глибоких шарів шкіри;

    - не подразнює шкіру;

    - не порушує водно-жировий баланс шкіри;

    - компоненти, які захищають шкіру, дають змогу обробляти шкіру 20 - 40 разів на день, навіть у разі чутливої шкіри.

    Фармакокінетика. Спиртовий розчин проникає глибоко в шкіру. За 30 с розчин повністю знищує транзиторну мікрофлору і за 3-5 хв знищує резидентну мікрофлору шкіри. Протягом 3 год бактерії на руках відсутні. Швидкість дії спиртового розчину проти мікроорганізмів забезпечується спиртами та бензалконію хлоридом, який гарантує пролонгованість дії. Спосіб дії забезпечується проникненням спиртів крізь мембрани клітин, де вони денатурують білок, а ензими інактивують. Бензалконію хлорид адсорбується клітинними мембранами, зменшуючи проникнення крізь клітинну мембрану. Лецитин та ланолін змащують шкіру.

    Показання для застосування. Декосепт призначений для гігієнічної та хірургічної антисептики шкіри рук та антисептичної обробки шкіри перед ін”єкціями та пункціями.

    Спосіб застосування та дози. Декосепт застосовується у концентрованому вигляді для антисептичної обробки рук хірурга, шкіри пацієнта перед ін'єкціями і інфузіями та для повсякденного використання в побуті, а саме: до і після терапевтичних процедур, для догляду за хворими, немовлятами та особами старечого віку, під час подорожі, після контакту з тваринами та в інших випадках, де необхідна швидка і якісна антисептична обробка.

    Гігієнічна антисептика рук

    Антисептика рук проводиться завжди перед миттям рук (що забезпечує переривання перенесення мікробів при наступному митті через умивальник і бризки води) за винятком особливих випадків (див. нижче).

    Методика гігієнічної антисептики рук

    До і після контакту без видимого забруднення рук

    Антисептик Декосепт набирають у долоні. Після цього препарат активно втирають у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильній стороні долоні, у нігтьове ложе.

    Дозування: мінімум 3 мл препарату втирати протягом 30 с.

    Протягом всього часу обробки руки повинні бути зволожені антисептичним засобом.

    Для профілактики туберкульозу і вірусних інфекцій обробку рук проводять двічі, використовуючи кожен раз не менш 3 мл засобу, загальний час обробки – 60 с.

    1. Після контакту з краплинним забрудненням рук (виділеннями, секретами, кров”ю та ін.) – ретельно видалити краплинне забруднення одноразовою серветкою, просоченою препаратом Декосепт, а потім провести антисептичну обробку рук препаратом Декосепт за методикою.

    2. Після контакту з надмірним забрудненням рук (виділеннями, секретами, кров”ю та ін.) руки спочатку споліскують водою, а потім миють милом, запобігаючи розбризкуванню води в оточуюче середовище та на одяг. Якщо необхідно, зону контамінації дезінфікують і одягають новий спецодяг. Потім руки слід обробити антисептиком за методикою.

    Хірургічна антисептика рук

    Перед використанням засобу кисті рук та передпліч миють протягом 2 хвилин проточною водою з милом, висушують стерильною марлевою салфеткою. Потім на сухі руки наносять засіб (не менш двох порцій по 5 мл) і втирають протягом 3 хвилин в шкіру кистів рук та передпліч, а також між пальцями, підтримуючи шкіру у вологому стані протягом часу обробки. Хірургічні рукавички надівають на сухі руки.

    Антисептика шкіри перед ін”єкціями та пункціями

    - У місцях можливих втручань суху шкіру обробляють тампоном, просоченим препаратом Декосепт, протягом 15 с;

    - перед невеликими хірургічними втручаннями (перед пункціями суглобів та порожнин тіла) шкіру обробляють протягом 1 хвилини;

    - шкіра з великою кількістю сальних залоз повинна бути зволожена препаратом протягом 10 хвилин.

    Стандартний метод втирання для обробки рук відповідно доCENEN1500

    1 Стадія: Долоня до долоні, включаючи зап’ястя.

    2 Стадія: Права долоня на ліву тильну сторону кисті і ліву долоню на праву тильну сторону кисті

    3 Стадія: Долоня до долоні рук з перехрещеними пальцями

    4 Стадія: Зовнішня сторона пальців на протилежній долоні з перехрещеними пальцями

    5 Стадія: Колоподібне розтирання правого великого пальця у закритій долоні лівої руки і навпаки.

    6 Стадія: Колоподібне втирання вперед та назад зімкнутих кінчиків пальців правої руки та лівої долоні і навпаки.

    Побічна дія. Не виявлена.

    Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

    Передозування. Випадків передозування не зафіксовано.

    Особливості застосування. Препарат можна використовувати всюди, навіть за відсутності раковини і води. Не допускати потрапляння в очі та на слизові оболонки. У разі потрапляння в очі промивати водою. Не застосовувати поблизу джерел загорання.

    Протипоказань для застосування в період вагітності, лактації, при догляді за немовлятами немає.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не сумісний з милами.

    Умови та термін зберігання. Зберігати в упаковці виробника у приміщеннях, захищених від прямих сонячних променів, при температурі не вище +25°С, у щільно закритій тарі. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності - 5 років.

    Умови відпуску. Без рецепта.

    Упаковка. Флакони з поліетилену по 125 мл, 500 мл, каністри з поліетилену по 5 л.

    Виробник. “БОРЕР ХЕМІ АГ”, Швейцарія.

    Адреса. “БОРЕР ХЕМІ АГ”, Швейцарія, Гевербештрассе 13, СН-4528 Зацвил.